EON.cz - elektřina a plyn


Další informace:

Elektřina a její ceny: Co nás čeká v roce 2024?
Půjčka do výplaty bez 1 Kč – opravdu se vyplatí ušetřit za registrační poplatek?
Nejčastější mýty o půjčkách aneb nevěřte všemu!
Které údaje o úvěru je poskytovatel povinen trvale zpřístupnit?
Chci pracovat na dobu neurčitou. Jak na to?
mPůjčka Plus se vám přizpůsobí
Půjčka bez nutnosti prokázat příjem
Slevomat.cz pobyty pro dva
Termínovaný vklad s nejvyšším úrokem
Výhody a rizika půjček od soukromých osob
Porovnání cen elektřiny
Krátkodobé SMS půjčky
Ceny elektřiny pro domácnosti
Změna dodavatele elektřiny
EON produktové řady
Srovnání cen elektřiny
Platnost nízkého tarifu E ON
Cena za 1 kWh elektřiny
Podnikáme z domova – jak na to


mPůjčka Plus

Upozornění: Toto nejsou stránky společnosti mBank. Některé informace uvedené na této stránce mohou být neaktuální. Detailní informace o společnosti mBank a jejích produktech naleznete na mbank.cz.

Není žádným překvapením, že zájem o bankovní neúčelové půjčky neustále roste a dostává se do podvědomí široké veřejnosti. V současné době je poskytuje drtivá většina bankovních společností a výjimkou není ani mBank.

Ta pro své klienty připravila lákavý produkt v podobě hotovostního úvěru mPůjčka Plus.


mPůjčka Plus, aneb půjčka na cokoli

Největší výhodou tohoto produktu je skutečnost, že k jeho sjednání nepotřebujete spoludlužníka, ručitele zástavu ani zajištění. Půjčka vám dává jistotu, že po celou dobu trvání úvěru budete mít nejnižší RPSN mezi ostatními půjčkami na trhu. S touto půjčkou lze získat částku v rozmezí od 10 000 do 600 000 Kč s dobou splatnosti pohybující se v rozmezí od 12 do 84 měsíců.

Jak zažádat o mPůjčku Plus?

Mezi výhody bezúčelného produktu patří i rychlost sjednání, která vás jistě mile překvapí. O půjčku stačí zažádat, podepsat smlouvu SMS kódem přímo v internetovém bankovnictví, což vyřídíte během několika málo minut a to bez ohledu na pracovní den nebo víkend. Následně vám banka pošle peníze na mKonto a to během chviličky.

Půjčka, která se vám přizpůsobí

Dobrou zprávou je, že si mPůjčku můžete přizpůsobit svým potřebám a požadavkům. V prostředí internetového bankovnictví si tak velmi snadno a rychle můžete prodloužit splatnost půjčky, změnit termín splátky nebo ji snížit či odložit splátku jistiny. Vedení ani otevření úvěrového účtu máte zcela zdarma a nic nebudete platit ani v případě, že se rozhodnete pro předčasné splacení.

Podmínky mPůjčky Plus

Zajímají vás podmínky pro sjednání mPůjčky? Jednou z podmínek je dosažení věku 18 let, způsobilost k právním úkonům a trvalé bydliště na území České republiky. Další podmínkou je trvalý příjem, čistý trestní rejstřík a skutečnost, že nemáte vůči mBance žádné závazky.