Ceny elektřiny
2024
Informace o cenách elektrické energie, výběr vhodného dodavatele.


PRE.cz

Upozornění: Toto nejsou stránky společnosti Pražská energetika, a.s. Některé informace uvedené na této stránce mohou být neaktuální. Detailní informace o společnosti Pražská energetika, a.s. a jejích produktech naleznete na pre.cz.

Na internetových stránkách www.pre.cz se můžete dozvědět detailní informace o významném obchodníku na energetickém trhu ČR, společnosti PRE.

Jedná se o stabilní českou společnost etablovanou na trhu již přes 110 let, poskytující své služby domácnostem a firmám.

www.pre.cz domácnosti

V sekci www.pre.cz domácnosti si můžete vybrat produkt podle svých potřeb a nároků ze široké škály produktů, které najdete pod souhrnným názvem KOMFORT. Zajímavou součástí jsou užitečné nástroje. Na www.pre.cz si tak díky nim můžete analyzovat spotřebu elektřiny nebo díky kalkulátoru si vybrat nejvhodnější produkt.

www.pre.cz výhody

Do konce roku si nyní díky akci můžete dopřát s www.pre.cz výhody 10 % slevy z ceny za spotřebovanou silovou elektřinu. Můžete také získat odměnu v hodnotě 1 200 Kč za každé odběrné místo nebo šanci vyhrát elektrokolo. Vše také prostřednictvím www.pre.cz.

Nabídka na www.pre.cz

Na stránkách www.pre.cz se můžete podrobně seznámit s již zmiňovanou nabídkou produktů řady KOMFORT. Naleznete zde produkty KOMFORT RX, KOMFORT + a KOMFORT. Podrobnější informace k výběru nejvýhodnějšího produktu právě pro Vás naleznete na www.pre.cz.

Kontakty

Pokud je pro Vás příjemnější osobní nebo telefonický kontakt, můžete si na stránkách www.pre.cz pod hlavičkou kontakty najít veškeré potřebné informace včetně mapky.Potřebujete si půjčit peníze?

Výhodnou půjčku na cokoliv žádejte na Maxi-půjčky.cz