Ceny elektřiny
2024
Informace o cenách elektrické energie, výběr vhodného dodavatele.


EON.cz – ceny plynu a elektřiny od E.on

Upozornění: Toto nejsou stránky společnosti E.ON. Některé informace uvedené na této stránce mohou být neaktuální. Detailní informace o společnosti E.ON a jejích produktech naleznete na eon.cz.

Dodavatel elektřiny a plynu E.on je jedním z předních českých hráčů na trhu v energetice. Jaké ceny plynu E.on nabízí a jak výhodná je nabídka elektřiny od E.on?

Cena plynu E.on

Cena plynu od E.on se liší podle polohy odběrového místa - tedy podle Vašeho bydliště. Jiné ceny plynu E.on nabízí v Praze, jiné v Středních, Severních a Západních čechách. Jinou sazbu zaplatíte za plyn na Jižní Moravě, jinou ve Východních Čechách a jinou na Severní Moravě. Na výslednou cenu má vliv také Vaše průměrná roční spotřeba plynu.

Výpočet ceny plynu E.on

Cenu plynu u společnosti E.on si můžete zjistit také pomocí tzv. srovnávacích kalkulátorů cen plynu. Ty jsou volně dostupné na internetu. Po zadání základních parametrů - Vašeho bydliště neboli odběrného místa a odhadované roční spotřeby se Vám ukáže přehled nabídek dodavatelů plynu. Pak už můžete jednoduše porovnat ceny plynu E.on. s cenami ostatních dodavatelů a případně si hned můžete online požádat o změnu dodavatele.

Cena elektřiny E.on

To jakou cenu elektřiny Vám E.on nabídne, záleží na několika parametrech. Především se odvíjí od tzv. produktové řady (Elektřina Trend, Elektřina Klasik, Elektřina Trend 24), dále pak od konkrétního produktu z této řady. Jiný produkt si vyberete, pokud se jedná o dodávku elektřiny na víkendovou chalupu, jiný produkt zase, pokud řešíte dodávku elektřiny do rodinného domu, kde se topí přímotopy. Seznam jednotlivých produktů v produktových řadách E.on. naleznete zde.

Informace na www.EON.cz

Na stránkách společnosti E.on lze samozřejmě nalézt veškeré informace týkající se společnosti a nabídky produktů a služeb. Najdeme tam potřebné kontakty, informace o zákaznické podpoře, seznam tarifů a nabízených služeb, odpovědi na nejčastější otázky a mnoho dalších informací. Vše přehledně na www.EON.cz sekce zákazníci.

Platnost nízkého tarifu

Platnost nízkého tarifu E on nalezneme v sekci Zákazníci. Na tomto místě si můžeme zjistit, kdy v naší oblasti platí nízký tarif a začít tak využívat chytrého odběru elektřiny.

EON.cz Clubcard

V části www.EON.cz Clubcard nalezneme informace, jak využít bonusu společně s kartou Tesco Clubcard a sbírat na tuto kartu body také za platby elektřiny a plynu. Vše je jasné a přehledné takže Vám neunikne žádná důležitá informace.Potřebujete si půjčit peníze?

Výhodnou půjčku na cokoliv žádejte na Maxi-půjčky.cz