Ceny elektřiny
2024
Informace o cenách elektrické energie, výběr vhodného dodavatele.


Comfort Energy s.r.o. - alternativa v oblasti energií

Upozornění: Toto nejsou stránky společnosti Comfort Energy s.r.o. Některé informace uvedené na této stránce mohou být neaktuální. Detailní informace o společnosti Comfort Energy s.r.o. a jejích produktech naleznete na comfortenergy.cz.

Comfort Energy sice není zrovna nejznámější společností na poli dodávek energií, neznamená to ale, že by nebyla důležitým hráčem a neobsluhovala stovky tisíc klientů.

Historie

Společnost Comfort Energy vznikla v roce 2008. Ačkoliv se na první pohled může zdát, že tato společnost je jakýmsi benjamínkem, není tomu tak. Založili ji totiž stejní lidé, kteří vybudovali o dost zvučnější jméno Bohemia Energy.

Až do nedávna tato společnost působila na trhu s velkými odběrateli a poskytovala jim odborné poradenství. Poté však vstoupila i na trh s menšími podniky a domácnostmi. Na zmíněném trhu se snaží odlišit od alternativních poskytovatelů energií tím, že při podomním prodeji nevyužívá služeb třetích stran a přímo své produkty nabízí.


Služby

Centropol Energy nabízí dodávky elektřiny a plynu pro celou řadu odběratelů

Comfort Energy dodává ve velkém energii do domácností. Oproti velkým hráčům může nabídnout výhodnější podmínky a lidštější přístup. Domácnostem tato společnost nedodává jen elektrickou energii, ale dokonce i plyn.

Dalším velmi početným odběratelem elektrické energie a plynu jsou podnikatelé a jiní maloodběratelé. Vzhledem k mnohanásobně vyššímu odběru energií společnost nabídne levnější tarify, a tak větší úspory oproti malým domácnostem. Comfort Energy dokonce nabízí až 15% úsporu v případě, že přejdete od jiného dodavatele energií.

Společnost sází na férový přístup k zákazníkům spolu s rozumně nastaveným ceníkem. Pochopitelně jde Comfort Energy o co největší počet zákazníků. Nabízí tedy výhodné nabídky pro nově příchozí klienty. Oproti předešlým poskytovatelům energie slibuje Comfort Energy úspory okolo 10 % ročně.Potřebujete si půjčit peníze?

Výhodnou půjčku na cokoliv žádejte na Maxi-půjčky.cz