Ceny elektřiny
2024
Informace o cenách elektrické energie, výběr vhodného dodavatele.


Co nabízí ČEZ na svých stránkách?


Upozornění: Toto nejsou stránky společnosti ČEZ, a.s. Některé informace uvedené na této stránce mohou být neaktuální. Detailní informace o společnosti ČEZ, a.s. a jejích produktech naleznete na CEZ.cz


Publikováno: 15.12.2013

Není snad nikdo v České republice, kdo by neznal energetickou společnost ČEZ.

Ano, samozřejmě, jedná se o největší tuzemskou energetickou společnost, která nabízí především dodávky elektřiny a plynu pro domácnosti i firmy. S její nabídkou se můžete blíže seznámit na internetových stránkách www.cez.cz.

Co nabízí ČEZ.cz

Podívali jsme se, co nabízí stránky www.cez.cz. Dozvíte se zde základní informace o společnosti, nabízených produktech a službách, nebo si třeba můžete vyhledat informace pro platby a fakturaci. Najít můžete také na www.cez.cz formuláře ke stažení včetně vyplněných vzorů.

ČEZ.cz a zákaznické služby

V sekci www.cez.cz zákaznické služby se dozvíte, jak přejít k ČEZ od jiného dodavatele, jak ušetřit za elektřinu a plyn, zjistíte z jakých položek se skládá cena elektřiny nebo například jakými způsoby se dá uhradit platba za elektřinu a plyn. Součástí sekce www.cez.cz zákaznické služby jsou také již zmíněné formuláře ke stažení.

ČEZ.cz - plyn

Na www.cez.cz plyn se dozvíte podrobné informace o dodávkách plynu pro domácnosti a firmy. Můžete si zde pohodlně spočítat na kolik Vás vyjde úspora s ČEZ oproti jiným dodavatelům a rovnou si na www.cez.cz plyn on-line zřídit změnu dodavatele.

eTarif

Součástí nabídky www.cez.cz je také eTarif, se kterým můžete ušetřit 576 Kč ročně oproti standardní produktové řadě Comfort. Na tuto službu mají možnost přejít zdarma zákazníci z řad domácností.Potřebujete si půjčit peníze?

Výhodnou půjčku na cokoliv žádejte na Maxi-půjčky.cz