Srovnání cen elektřiny 2012


Další informace:

Elektřina a její ceny: Co nás čeká v roce 2024?
Půjčka do výplaty bez 1 Kč – opravdu se vyplatí ušetřit za registrační poplatek?
Nejčastější mýty o půjčkách aneb nevěřte všemu!
Které údaje o úvěru je poskytovatel povinen trvale zpřístupnit?
Chci pracovat na dobu neurčitou. Jak na to?
mPůjčka Plus se vám přizpůsobí
Půjčka bez nutnosti prokázat příjem
Slevomat.cz pobyty pro dva
Termínovaný vklad s nejvyšším úrokem
Výhody a rizika půjček od soukromých osob
Porovnání cen elektřiny
Krátkodobé SMS půjčky
Ceny elektřiny pro domácnosti
Změna dodavatele elektřiny
EON produktové řady
Srovnání cen elektřiny
Platnost nízkého tarifu E ON
Cena za 1 kWh elektřiny
Podnikáme z domova – jak na to


Porovnání cen elektřiny

Položka za elektřinu bývá v rodinném rozpočtu jednou z největších a vyplatí se udělat vše pro to, abychom za elektrickou energii platili co nejméně. Vedle instalace úsporných žárovek a výměny starých spotřebičů za nové se vyplatí také zamyslet se nad změnou dodavatele elektrické energie. Pro tento případ exituje celá řada internetových online nástrojů na srovnání cen elektřiny. Podívejme se, jak fungují a od do nich můžeme očekávat.

Zadání parametrů pro srovnání cen elektřiny

V těchto on-line srovnávačích cen elektřiny zpravidla zadáte několik základních údajů, které charakterizují, jakým způsobem elektřinu využíváte. Používáte elektřinu pouze ke svícení, nebo také k ohřevu vody a topení? Jste podnikatel, zajímá vás sorvnání ceny elektrické energie pro domácnosti, nebo se jedná o víkednovou chalupu? To jsou základní parametry, od kterých se odvíjí výhodnost či nevýhodnost tarifů jednodtlivých dodavatelů.

Nabídka dodavatelů elektřiny

Po odeslání těchto údajů se Vám zpravidla ukáže přehled dostupných tarifů s informací, kolik u toho či onoho dodavatele ušetříte. Poté, co si vyberete konkrétní nabídku, už jen zadáte své kontaktní údaje - Jméno, příjmení, email a telefon a žádost odešlete. Následně Vás bude kontaktovat operátor nebo operátorka daného srovnávače a dohodne s Vámi další postup.

Přehled srovnání ceny eletřiny

Internetový nástroj na srovnání cen elektřiny má databázi tarifů různých dodavatelů elektřiny a podle Vámi zadaných parametrů najde ten tarif, který pro Vás bude nejvýhodnější. Je to jednodušší a pohodlnější, než "ručně" procházet stránky všech dodavatelů. Zde uvádíme některé z dostupných online srovnávačů ceny elektřiny na itnernetu: