Centropol Energy a.s. - dodavatel energií


Další informace:

Elektřina a její ceny: Co nás čeká v roce 2024?
Půjčka do výplaty bez 1 Kč – opravdu se vyplatí ušetřit za registrační poplatek?
Nejčastější mýty o půjčkách aneb nevěřte všemu!
Které údaje o úvěru je poskytovatel povinen trvale zpřístupnit?
Chci pracovat na dobu neurčitou. Jak na to?
mPůjčka Plus se vám přizpůsobí
Půjčka bez nutnosti prokázat příjem
Slevomat.cz pobyty pro dva
Termínovaný vklad s nejvyšším úrokem
Výhody a rizika půjček od soukromých osob
Porovnání cen elektřiny
Krátkodobé SMS půjčky
Ceny elektřiny pro domácnosti
Změna dodavatele elektřiny
EON produktové řady
Srovnání cen elektřiny
Platnost nízkého tarifu E ON
Cena za 1 kWh elektřiny
Podnikáme z domova – jak na to


Centropol Energy a.s. - dodavatel elektřiny a plynu

Upozornění: Toto nejsou stránky společnosti Centropol Energy a.s. Některé informace uvedené na této stránce mohou být neaktuální. Detailní informace o společnosti Centropol Energy a.s. a jejích produktech naleznete na centropol.cz.

Centropol Energy je jedním z největších dodavatelů elektřiny a plynu u nás a již několik let nabízí jedny z nejvýhodnějších podmínek n a trhu.

Historie

Společnost Centropol vznikla v roce 2002 pod vedením Aleše Grafa. Ten se pyšní titulem MBA, který získal na škole Prague International Bussiness School.

Sám Graf pochází z Ústí nad Labem, kde byla založena právě společnost Centropol. Tato společnost se nezabývá jen dodávkami elektřiny a plynu. Jedná se o poměrně rozsáhlou holdingovou společnost, jejímž nejnovějším počinem je virtuální operátor.


Služby

Centropol Energy nabízí dodávky elektřiny a plynu pro celou řadu odběratelů

Samozřejmostí jsou dodávky do domácností, kam Centropol hojně dodává. Zároveň je schopen garantovat nižší cenu při přejití.

Dalšími odběrateli, kteří využívají energií ve značně větší míře, než domácnosti jsou bezesporu podnikatelé. Těm je Centropol schopen nabídnout úspory v řádech desetitisíců ročně.

Poslední skupinou, která dost možná od Centropolu odebere nejvíc elektřiny a plynu jsou ministerstva, kraje, města či obchodní řetězce.

Pokud uvažujete o změně dodavatele energií, vězte, že se přechodu k Centropol Energy nemusíte bát. Přesto je důležité provést důkladné srovnání, protože pro vás to, kolik platíte za energie, může být stěžejní.

Na internetu existuje značné množství srovnávačů dodavatelů energie, a tak se nemusíte bát, že by se vám nepovedlo vybrat toho správného dodavatele.