Ceny elektřiny
2024
Informace o cenách elektrické energie, výběr vhodného dodavatele.

Půjčka do výplaty bez 1 Kč – opravdu se vyplatí ušetřit za registrační poplatek?

Nalezli jste půjčku podle svých představ, ale odradil Vás registrační poplatek ve výši 1 Kč? Pokud na peníze spěcháte, určitě se nechcete zdržovat zasíláním poplatku, a proto volíte půjčky do výplaty bez 1 Kč. Ne vždy je ale tento krok výhodný a navíc máte omezený výběr.

Půjčku bez poplatku vyřídíte rychle

Krátkodobé půjčky bez poplatku zvolíte nejspíše tehdy, když potřebujete peníze na nenadálé výdaje a výplatní den je stále daleko. Poskytovatelé těchto půjček nechtějí celý proces zbytečně protahovat a nevyžadují ověření vašeho bankovního účtu. Společnosti půjčku vyhodnotí i do hodiny od odeslání žádosti a do druhého dne můžete mít peníze na účtu.

Jak dlouho trvá převod poplatku?

Většina poskytovatelů těchto rychlých půjček ale vyžaduje, abyste jim zaslali symbolický poplatek z účtu, na který vám mají vyplatit peníze. Společnosti vlastní účty u největších bank v Česku, čímž převod z účtu na účet proběhne za pár minut. Zdržení očekávejte tehdy, když zasíláte jednokorunový poplatek z jiné banky. Mezibankovní převod může trvat až dva dny.

Proč uhradit poplatek?

Jestliže jste ochotni tento drobný poplatek převést ze svého účtu na účet společnosti, máte daleko širší výběr z malých nebankovních půjček. Poskytovatelé soutěží o přízeň svých klientů a nabízejí půjčky za velmi výhodných podmínek. Společnost Zaplo.cz navíc přináší novým žadatelům o úvěr první půjčku zdarma, tzn., že vrátíte v době splatnosti jen tolik, kolik jste si půjčili.

Půjčka bez příjmů a registrů

Jakmile společnost obdrží jednokorunový poplatek, vyplatí vám půjčku na účet, z něhož jste zaslali poplatek. Ze stejného účtu byste měli půjčku splatit. U tohoto druhu půjčky nemusíte prokazovat své příjmy ani se obávat své negativní úvěrové historie, protože společnosti vyhodnocují půjčku jen na základě žádosti. Uvádějte v ní ale pravdivé údaje, abyste nečelili trestnímu stíhání.

Kdo upřednostňuje půjčku bez poplatku?

Stále se však najde dostatek zájemců o půjčku do výplaty bez 1 Kč. Tento typ půjčky využívají zejména lidé, kteří nevlastní bankovní účet nebo ho nechtějí uvádět. Výplatu peněz volí složenkou, přes kurýra nebo si osobně zajdou na pobočku společnosti. Lidé bez účtu ale musejí počítat s tím, že takových společností je velmi málo a mnohdy nabízejí úvěry s velmi vysokým úrokem.

Půjčka pro osoby s nízkými příjmy

Ať už si vyberete půjčku s poplatkem nebo bez něj, můžete o ni požádat i s nízkým nebo nepravidelným příjmem. Půjčku si proto oblíbili nejen zaměstnaní lidé, ale i důchodci, ženy na mateřské dovolené, studenti a živnostníci. Mějte však na paměti, že půjčka je sice snadno dostupná, ale peníze musíte vrátit do jednoho měsíce včetně poplatků.