Termínované vklady s nejvyššími úroky


Další informace:

Elektřina a její ceny: Co nás čeká v roce 2024?
Půjčka do výplaty bez 1 Kč – opravdu se vyplatí ušetřit za registrační poplatek?
Nejčastější mýty o půjčkách aneb nevěřte všemu!
Které údaje o úvěru je poskytovatel povinen trvale zpřístupnit?
Chci pracovat na dobu neurčitou. Jak na to?
mPůjčka Plus se vám přizpůsobí
Půjčka bez nutnosti prokázat příjem
Slevomat.cz pobyty pro dva
Termínovaný vklad s nejvyšším úrokem
Výhody a rizika půjček od soukromých osob
Porovnání cen elektřiny
Krátkodobé SMS půjčky
Ceny elektřiny pro domácnosti
Změna dodavatele elektřiny
EON produktové řady
Srovnání cen elektřiny
Platnost nízkého tarifu E ON
Cena za 1 kWh elektřiny
Podnikáme z domova – jak na to


Termínované vklady - nejvyšší úrok

Ušetřili jste si nějaké peníze a nechcete aby vám ležely na běžném účtě? Mnohdy můžete v takovém případě o peníze přicházet. Některé banky totiž si účtují nemalé poplatky za vedení účtu. Pokud byste například měli 100 000 Kč na účtu u banky, nechali byste je zde ležet a pak za deset let přišly vyzvednout, měli byste zde po odečtení měsíčních poplatků (cca 100 Kč) přibližně 88 000 Kč.

To je dobrý výdělek že ano? Na osobním účtu nechávat peníze tedy pravděpodobně nebude ideální volbou v případě že chcete své peníze zhodnocovat. Existuje vícero bankovních produktů, které pomohou zhodnocovat peníze úrokem s ročním, měsíčním a nebo dokonce denním připisováním úroků na vaše konto.

Co je vlastně termínovaný vklad

Jedním z možných produktů je takzvaný termínovaný vklad. Tento druh vkladu nabízí většina českých bank. Pojďme si nejdříve říci jak termínovaný vklad funguje. Jde o to, že získáte takzvaný vkladový účet ať již jste klientem té banky a nebo ne. Získat termínovaný vklad je obvykle možné i pro neklienta. Tento vklad si může zájemce sjednat na volitelnou dobu, kterou si určí a nebo také jednoduše na 1, 3, 6 a nebo 12 měsíců podle toho jak dlouho může investované peníze postrádat.

Výhodou termínovaného vkladu je to, že peníze zde nemáte zamčené a nejde s nimi hýbat. Na rozdíl od určitých druhů spoření můžete své peníze vybrat. Pravděpodobně to nebude zadarmo a můžete i přijít o nějaký úrok.

Termínovaný vklad s nejvyšším úrokem

Na konci období termínovaného vkladu vám je úrok připsán a peníze jsou odeslány na vámi zvolené číslo bankovního účtu. Můžete své peníze spravovat telefonicky a nebo jinak za předem stanovených podmínek bankou. Pravděpodobně vás bude zajímat kde je možné si vzít termínovaný vklad s nejvyšším úrokem. K tomuto můžete využít různé srovnávače a kalkulačky termínovaných vkladů. Naleznete je na internetu.