Půjčka bez nutnosti prokázat příjem


Další informace:

Elektřina a její ceny: Co nás čeká v roce 2024?
Půjčka do výplaty bez 1 Kč – opravdu se vyplatí ušetřit za registrační poplatek?
Nejčastější mýty o půjčkách aneb nevěřte všemu!
Které údaje o úvěru je poskytovatel povinen trvale zpřístupnit?
Chci pracovat na dobu neurčitou. Jak na to?
mPůjčka Plus se vám přizpůsobí
Půjčka bez nutnosti prokázat příjem
Slevomat.cz pobyty pro dva
Termínovaný vklad s nejvyšším úrokem
Výhody a rizika půjček od soukromých osob
Porovnání cen elektřiny
Krátkodobé SMS půjčky
Ceny elektřiny pro domácnosti
Změna dodavatele elektřiny
EON produktové řady
Srovnání cen elektřiny
Platnost nízkého tarifu E ON
Cena za 1 kWh elektřiny
Podnikáme z domova – jak na to


Půjčka bez prokazování příjmu

Potřebujete půjčku rychle, bez problémů a zbytečných formalit? Pak se pravděpodobně zaměříte na půjčku bez nutnosti dokládání příjmu.

Nečeká vás žádná složitá administrativa a papírování. Stačí vyplnit základní údaje, promyslet si výši částky, která vám ve vaší situaci pomůže, a také termín, do kterého ji zvládnete splatit. Peníze pak můžete mít do 15 minut na svém účtu.


Půjčka bez složitých formalit

Na půjčky bez prokazování příjmu se zaměřují menší nebankovní společnosti. O tyto půjčky se žádá prostřednictvím formuláře na internetových stránkách poskytovatele. Vše je rychlé, protože pokud někdo potřebuje urgentně peníze, zpravidla si nemůže dovolit čekat a zdržovat se formalitami. Ve formuláři si klient zvolí výši půjčky a požadovanou dobu splatnosti. Po odeslání žádosti se do několika minut dozví, zda mu půjčka byla schválena. Peníze jsou pak na účet zasílány prakticky ihned.

Vyřízení probíhá na dálku

U většiny těchto rychlých půjček není třeba navštěvovat pobočku společnosti, vše se dá vyřídit na dálku, přes internet, případně přes mobilní telefon. V některých případech je potřeba přeložit scan občanského průkazu. Pokud jsou nějaké dotazy nebo nejasnosti, dají se většinou vyřídit telefonickým hovorem.

Máte záznam v registru? Nevadí

U půjček bez doložení příjmu většinou nevadí, pokud má žadatel negativní zápis v registru dlužníků. Bez dokládání příjmu můžete získat od 500 Kč až do 50 000 Kč. U většiny půjček je to ale maximálně 5 000 až 10 000 Kč. Čím nižší částku požadujete, tím je její získání snazší. Vždy si důkladně prostudujte smlouvu o půjčce. U částek do 5 000 Kč se někdy ani „papírová“ smlouva nepodepisuje. Vyhýbejte se raději půjčkám, u kterých je vyžadován podpis směnky. Tento závazný dokument vás v případě problémů se splácením může přivést do svízelné situace.